Pomáháme lidem s poruchou autistického spektra, jejich rodinám a dalším pečujícím osobám.
Vize organizace - UMĚT ŽÍT ŽIVOT S AUTISMEM

Úvod \ Projekty a benefice \ Benefiční představení

Benefiční představení "Kašpárek v rohlíku"

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří nás přišli podpořit při benefičním představení Kašpárek v rohlíku a užili si s námi společně spoustu legrace.

Speciální poděkování patří městu Tábor, které nám finančně pomohlo s náklady spojenými s představením. Díky dotaci z kulturního fondu můžeme ohlásit téměř 17 tisíc výtěžek, jež bude použit na podporu lidí s autismem. Děkujeme

--- OBRÁZEK ---

Kdo nám zahrál: Kašpárek v rohlíku
Kde bylo představení: Divadlo Oskara Nedbala v Táboře
Kdy se konalo: 2. dubna od 16:00 na Světový den informovanosti o autismu

Těšíme se na viděnou při další akci!

--- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK ---

--- OBRÁZEK ---

Putování s básníkem Radkem Čihákem

--- OBRÁZEK ---

Klasici na Střelnici - "Klasici pro APLU"

Benefiční koncert vážné hudby 25. 6. 2016 od 18h v koncertní síni Spolkového domu Střelnice. PLAKÁT ZDE

Děkujeme netradičnímu festivalu "Klasici na Střelnici", který nám věnoval výtěžek ze zahajovacího koncertu. Velmi si vážíme této spolupráce. Finančně tuto akci podpořil i Jihočeský kraj z fondu kultury. Též velmi děkujeme.

Výtěžek ze vstupného bude použit na financování sociální služby Raná péče (podpora a péče pro naše nejmenší děti s autismem do 7 let věku a jejich rodiny).

Dobročinná aukce uměleckých děl na podporu lidí s autismem a jejich rodin + prodejní výstava "fotoobrazů" našich dětí

Dne 10. 9. 2016 ve 20h se konala naše 1. dobročinná aukce ve Spolkovém domě Střelnice a to po koncertu klasické hudby v podání světového hornisty Radka Baboráka a jeho Orquestriny, Epoque Quartet a Jana Kučery.

Celkový výtěžek z prodaných uměleckých děl k dnešnímu dni je 15 200,- Kč. Děkujeme všem, kteří nás podpořili, či ještě podpoří...

Ostatní nevydražená díla možno zakoupit do konce roku za vyvolávací ceny (a pochopitelně přijímáme s pokorou i vyšší nabídky :-)

NABÍDKA UMĚLECKÝCH DĚL K PRODEJI

DĚKUJEME VŠEM UMĚLCŮM, KTEŘÍ NÁM VĚNOVALI SVÁ DÍLA - VELMI SI TOHO VÁŽÍME!

TEODOR BUZU; Mag. phil. MILADA ZAHNHAUSEN; JOZEF ŠVAČ; GERHARD W. SCHMIDBAUER; VÍT V. PAVLÍK; PAVEL KLÍMA; TOMÁŠ PERGLER; JAROSLAV CHOBOT; MIROSLAV ZÁMEČNÍK

Představení umělců ZDE

Součástí celé akce byla prodejní výstava "foto-obrazů", které tvořily naše děti s autismem. V rámci koncertu byly "foto-obrazy" vystavené ve vestibulu Střelnice a po skončení byly přestěhovány do prostor APLA JČ - Vančurova 2904, Tábor, kde se jimi můžete kochat (či zakoupit) do letošních Vánoc. Z uměleckých děl našich dětí chceme vytvořit plánovací kalendář pro rok 2017, který bude dozajista též k dostání u nás v APLA. Děkujeme městu Tábor za finanční podporu díky které pokryjeme část nákladů na tento ojedinělý projekt.

--- OBRÁZEK ---

FOTOOBRAZY našich malých/velkých umělců - dětí s autismem:

... uznejte - jsou báječné ty naše děti a jejich díla!

Hračkárna - Festival stylových hraček TOYBITION pomáhá

Děkujeme pořadatelkám ojedinělého a oblíbeného Festivalu stylových hraček - TOYBITION Hračkárna, Petře Bradové a Báře Růžičkové, že se rozhodly třetím ročníkem své akce podpořit naši organizaci. Z každé zakoupené vstupenky poputuje část na podporu naší činnosti.

Smekáme před velkorysostí obou dam, protože dobře víme, jaké úsilí znamená dát takovou akci dohromady, navíc, aby byla úspěšná a to Hračkárna bezpochyby je!

A my se na ni všichni těšíme a vás srdečně zveme.

Úžasný program pro děti a navíc - Ježíšek určitě dostane inspiraci na kvalitní Vánoční dárky :-)

--- OBRÁZEK ---

Adventní koncert v Klokotech pro APLA-poděkování

Velmi děkujeme všem, kteří se zúčastnili nedělního adventního koncertu. Vážíme si Vaší přítomností a velmi děkujeme za finanční dar, který činí 9 424 Kč!

Velké poděkování též otci Jiřímu za možnost uskutečnit koncert v Klokotském kostele a manželům Bártovým, za krásné písně!

--- OBRÁZEK ---